Online växer i UK.

Bokslutsåret 19/20 visade en omsättningsökning på 16 % för vår brittiska del av verksamheten med ett kraftig och stabilt reslutat. Nu fortsätter vi att växa!

Fastighetsmarknaden i centrala London är glödhet utifrån hyresgästernas perspektiv. Efter fem år nedanför the Shard på Snowsfields flyttar vi i december till större lokaler i samma vackra och inspirerande område kring Bermondsey och Southwark. Med en kapacitetsökning på 25 % får vi möjlighet att tillvarata våra kunders intressen och behov på den engelska och nordiska marknaden.

Behöver du hjälp med kundservice och försäljning i England, Wales, Skottland och Nordirland? Eller behöver du detsamma mot den nordiska marknaden? Vi hjälper dig att att få kontakt med dina kunder oavsett vilket språk du behöver och oavsett när på dygnet du vill att dina kunder ska kunna få hjälp.

www.3c-online.co.uk

Ange din e-post så hör vi av oss!

För att skräddarsy en lösning som passar dig.


keyboard_arrow_up